Stymulatory Tkankowe

Nucleofill to jeden z najbardziej zaawansowanych symulatorów tkankowych na rynku! Stymulator tkankowy Nucleofill jest bardzo dobry w odmładzaniu i profilaktyce przeciwstarzeniowej, a skuteczność tego zabiegu została potwierdzona naukowo. Nie tylko nawilża, ujędrnia i zagęszcza skórę, ale także przywraca skórze jej naturalny blask. Jak wygląda zabieg? Preparat podawany jest w konkretne miejsca twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, brzucha, ud za pomocą cienkiej igiełki. Zabieg jest bezpieczny i praktycznie bezbolesny. Pacjent może odczuwać delikatne ukłucia i lekki dyskomfort podczas rozprowadzanie pod skórą.

Jak wygląda zbieg?

Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu z kwasem hialuronowym w odpowiednie miejsca na ustach. Zabieg jest zupełnie bezpieczny, małoinwazyjny i praktycznie bezbolesny. Możemy odczuwać lekki dyskomfort związany z ukłuciem i rozpieraniem preparatu pod skórą. Po zabiegu może nastąpić opuchlizna ust lub zasinienie, dlatego w celu minimalizacji ryzyka wystąpienia objawów używa się cienkiej igiełki, która precyzyjnie podaję preparat w konkretne miejsce. Dodatkowo ogranicza to do minimum uszkodzenie naczyń krwionośnych.

Efekty

● regeneracja skóry,
● zagęszczenie i ujędrnienie skóry,
● działanie antyoksydacyjne i nawilżające,
● skóra wyraźnie odmłodzona,
● spłycenie zmarszczek,
● poprawa kolorytu.

Dla Kogo?

Zabieg jest przeznaczony dla wszystkich, u który są już widoczne pierwsze efekty starzenia się skóry. Utracony owal twarzy, bruzdy, zmarszczki czy zanik objętości to idealny moment, by zwalczyć je za pomocą Nucleofillu! Rekomenduję stosowanie tego preparatu również we wczesnej prewencji i przeciwdziałaniu objawom starzenia się skóry

wskazania

● utrata elastyczności i jędrności,
● przestarzała i pozbawiona blasku skóra,
● zmarszczki,
● wiotka i odwodniona skóra.

Przeciwskazania

● zaczerwienienie i obrzęk skóry,
● aktywny stan zapalny,
● leki mające wpływ na krzepnięcie krwi,
● ciąża i karmienie piersią,,
● choroby nowotworowe,
● choroby autoimmunologiczne

Zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu można powrócić do czynności życia codziennego. Aby uzyskać najlepsze efekty zaleca się wykonać 3-4 zabiegów w odstępie 2-4 tygodnie. Po wykonaniu serii zalecane jest wykonanie zabiegu przypominającego co 4-6 miesięcy

 

Stymulator tkankowy EJAL 40 to produkt zawierający kwas hialuronowy najnowszej generacji. Preparat bardzo intensywnie stymuluje aktywność fibroblastów, co zwiększa naturalną produkcję kolagenu i elastyny. Mezoterapia i głowa z ejal 40 przynosi poprawę zagęszczenia skóry, widocznie ją napina i odżywia.

Jak wygląda zabieg?

Preparat jest podawany za pomocą iniekcji cienką igiełką w konkretny obszar skóry twarzy.Jest to bezpieczne, małoinwazyjne i praktycznie bezbolesne. To tylko kilka ukłuć, możliwe jest odczucie lekkiego dyskomfortu związanego z rozpieraniem preparatu pod skórą.

Efekty

● redukcja zmarszczek,
● poprawa napięcia i elastyczności skóry,
● poprawa kolorytu i wyglądu skóry,
● eliminuję zwiotczenie skóry

Dla Kogo?

Przeznaczony dla osób, którym zależy na poprawie wyglądu skóry, zmniejszeniu oznak starzenia się oraz poprawie kolorytu skóry

wskazania

● zwiotczenie skóry,
● zmarszczki,
● przesuszona i odwodniona skóra,
● skóra z oznakami starzenia się,
● rozstępy,
● przebarwienia,
● skóra narażona na promienie UV lub klimatyzację

Przeciwskazania

● ciąża,
● karmienie piersią,
● infekcje,
● cukrzyca,
● choroby nowotworowe,
● choroby autoimmunologiczne,
● leki rozrzedzające krew,
● uczulenie na skład preparatu.

Zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu można powrócić do czynności życia codziennego. W celu kompleksowej poprawy jakości skóry zaleca się zastosowanie 2-3 zabiegów w odstępie 30 dni. Potem 1-2 zabiegi przypominające na rok.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek

X