Wypełniacze Kwas Hialuronowy

Wolumetria to inaczej modelowanie konturów twarzy. Jej głównym celem jest skorygowanie oraz przywrócenie właściwego kształtu. Twarz z biegiem lat traci stopniowo swoją objętość jak i owal i wtedy najlepszym sposobem jest modelowanie za pomocą kwasu hialuronowego! Zabieg wolumetrii pozwala skutecznie powstrzymać oznaki starzenia, wypełnić zapadnięte policzki, wygładzić zmarszczki, utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia czy podnieść owal. Do zabiegu wykorzystuję się odmianę usieciowanego kwasu hialuronowego, która jest zdecydowanie gęstsza od typowych wypełniaczy i zarazem bardzo plastyczna. To dlatego efekty są tak spektakularne! Jest to metoda, która jest nieinwazyjna, nie wymaga zabiegów chirurgicznych, a może wiele zmienić w wyglądzie naszej twarzy. Stanowi świetną alternatywę dla operacji plastycznej, ponieważ w wielu przypadkach można osiągnąć podobny efekt bez użycia skalpela.

Botoks jest podawany za pomocą iniekcji cienką igiełką w konkretne miejsca wykonując 1 cm odstępy. Zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut, jest bezpieczny i małoinwazyjny. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, natomiast wrażliwe miejsca możliwe jest podanie kremu znieczulającego. Nie wymagany jest okres rekonwalescencji.

Dlaczego Kwas Hialuronowy Jest Ważny?

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie. Wiąże cząsteczki wody, odpowiadając tym samym za elastyczność skóry

Jak Długo Utrzymują się Efekty?

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie. Wiąże cząsteczki wody, odpowiadając tym samym za elastyczność skóry

Jak Wygląda Zabieg?

Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę kwasu hialuronowego, który naturalnie występuje w naszej skórze za pomocą iniekcji cienką igiełką w konkretny obszar twarzy. Jest małoinwazyjny, bezpieczny i zarazem praktycznie bezbolesny. Może pojawić się dyskomfort związany z ukłuciem i rozprowadzeniem preparatu pod skórą. Kwas hialuronowy wypełnia zapadniętą objętość policzków, skroni, okolic żuchwy czy podbródka. Świetnie uwydatnia kształt twarzy i koryguję jej profil. Rezultat to bardzo naturalny i smukły wygląd twarzy! Cała procedura zabiegu trwa do ok. 20 minut.

Efekty

● redukcja zmarszczek i bruzd,
● poprawa elastyczności i napięcia skóry,
● uwydatnienie kości żuchwowych i policzkowych,
● widoczne uniesienie policzków,
● wypełnienie “doliny łez”,
● wypełnienie zapadniętych policzków,
● zlikwidowanie podwójnego podbródka

Dla Kogo?

Wolumetria jest idealna dla każdego, kto zauważa pierwsze objawy starzenia czy zmianę konturów twarzy spowodowane starzeniem się skóry. To zabieg przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn

Przeciwskazania

Przeciwwskazania:
● ciąża
● karmienie piersią
● choroby autoimmunologiczne
● choroby nowotworowe
● stany zapalne skóry
● skłonność do powstawania bliznowców
● nadwrażliwość na kwas hialuronowy

Zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu botoksem nie należy podejmować dużej aktywności fizycznej i powstrzymać się od spożywania alkoholu przez około 24 h. W okresie około 2 tygodni po zabiegu nie należy korzystać z solarium czy sauny, unikać wysokich bądź zbyt niskich temperatur. Nie masować miejsca wkłucia. Mogą pojawić się miejscowe obrzęki czy zasinienia, które ustępują po kilku dniach.

 

Usta to niekiedy wizytówka naszej twarzy.Z powodu uwarunkowań genetycznych kształt i ich struktura często bywa niezadowalająca dla nas. Każda z nas marzy o pełnych, nawilżonych i jędrnych ustach. Z pomocą kwasu hialuronowego możemy poprawić usta w sposób naturalny i jak najbardziej skuteczny! Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie. Jego funkcją jest wiązanie cząsteczek wody oraz odpowiadanie za elastyczność naszej skóry. 

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu z kwasem hialuronowym w odpowiednie miejsca na ustach. Zabieg jest zupełnie bezpieczny, małoinwazyjny i praktycznie bezbolesny. Możemy odczuwać lekki dyskomfort związany z ukłuciem i rozpieraniem preparatu pod skórą. Po zabiegu może nastąpić opuchlizna ust lub zasinienie, dlatego w celu minimalizacji ryzyka wystąpienia objawów używa się cienkiej igiełki, która precyzyjnie podaję preparat w konkretne miejsce. Dodatkowo ogranicza to do minimum uszkodzenie naczyń krwionośnych.

Kiedy rezultat jest widoczny?

Rezultat nawilżonych, jędrnych, pełnych, a zarazem naturalnych ust jest widoczny od razu do nawet 12 miesięcy. Po tym czasie zabieg możemy powtórzyć.

Efekt utrzymuje się do 12 miesięcy, po tym okresie można powtórzyć zabieg

Efekty

● wypełnienie ust,
● widoczna rewitalizacja,
● nadanie elastyczności i jędrności,
● wygładzenie struktury ust,
● wymodelowanie konturu,
● wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust,
● podkreślenie czerwieni wargowej

Dla Kogo?

Zabieg jest odpowiedni dla osób w różnym wieku, kwas hialuronowy występujący naturalnie w naszym organizmie i jest zupełnie bezpieczny. Dodatkowo to krótki zabieg, trwający zaledwie 30-40 minut, który przynosi natychmiastowy i długotrwały efekt (około 12 miesięcy). Jest idealnym wyborem dla osób, które nie są zadowolone z objętości ust lub zmagają się z ich wysuszeniem czy spierzchnięciem. Wymodelowanie to świetny “efekt uboczny” nawilżenia i odżywienia ust.

wskazania

● niezadowalający kształt lub struktura ust,
● widoczna asymetria,
● zbyt mała objętość,
● wysuszenie i pierzchnięcie ust.

Przeciwskazania

● uczulenie na kwas hialuronowy lub inny składnik preparatu,
● infekcje w miejscu podania preparatu,
● stany zapalne skóry (trądzik, opryszczka),
● ciąża,
● karmienie piersią.

Zalecenia pozabiegowe

Bezpośrednio po zabiegu unikać masowania miejsca poddanego iniekcji oraz spożywać dużą ilość wody w celu uzyskania jak najlepszego i najdłuższego rezultatu. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, od razu możemy powrócić do codziennych aktywności.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek

X