Dr Renata Krajewska
lekarz Medycyny Estetycznej i Laseroterapii.

Renew Studio dr Renata Krajewska w Krakowie to nowoczesny gabinet Medycyny Estetycznej i Laseroterapii, który stworzyłam z myślą o moich pacjentach – ich zdrowiu i komforcie. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na indywidualne i holistyczne podejście do każdego. Dobieram rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb i dające przy tym jak najlepsze rezultaty. Uważam, że piękno nie ma metryki, a wiek nie jest przeszkodą na drodze do świetnego wyglądu. Regularnie uczestniczę w kongresach oraz prestiżowych szkoleniach Medycyny Estetycznej w Polsce i na świecie, co pozwala mi nieustannie się rozwijać i zdobywać jeszcze większe doświadczenie w nowoczesnych terapiach różnorodnych problemów i wyzwań skóry. W swojej pracy wykorzystuje zaawansowane terapie laserowe oraz oryginalne, certyfikowane preparaty najwyższej jakości.                   Komfort i bezpieczeństwo pacjenta są dla mnie największym priorytetem.

Komfort i bezpieczeństwo w pięknych i eleganckich wnętrzach

Moja praca to moja pasja i z radością witam pacjentów w gabinecie, który urządziłam tak, aby każdy czuł się w nim wygodnie, bezpiecznie i z chęcią do niego wracał. W Renew Studio nie ma kolejek, krępującej ciszy czy surowych, lekarskich wnętrz.      

Jest za to filiżanka gorącej kawy, słodki poczęstunek, miła, estetyczna przestrzeń z wygodną sofą, gdzie każdy z moich pacjentów może się rozgościć oraz opowiedzieć swoją historię. Stawiam w swojej pracy na indywidualne podejście, każdemu poświęcam maksymalną ilość czasu i uwagi, bo wiem, że tylko wtedy możemy znaleźć najlepsze rozwiązanie nie tylko na poprawę wyglądu, ale też zdrowia. Skóra często mówi o kondycji całego organizmu, więc warto wsłuchać się w jej potrzeby. Zapraszam serdecznie szczególnie te osoby, które przed wizytą w gabinecie lekarskim powstrzymuje skrępowanie lub stres.

 W jak najbardziej komfortowej, przyjemnej i w 100% intymnej atmosferze porozmawiamy o możliwościach współczesnej medycyny i laseroterapii.

Lepiej zapobiegać niż leczyć

Na konsultacje lekarskie zapraszam każdego – bez względu na wiek czy płeć. 

Dbanie o kondycję skóry na jak najwcześniejszym etapie życia gwarantuje jej zdrowie, elastyczność i świetny wygląd do późnych lat! Medycyna Estetyczna to nie tylko leczenie, ale też zapobieganie powstawaniu problemów!

Im wcześniej zaczniemy działać, tym później pojawią się zmarszczki, bruzdy czy ubytki w tkankach odpowiadające za utratę elastyczności, opadający owal czy smutny i zmęczony wygląd! Podstawą każdej terapii jest wnikliwa konsultacja wstępna, wykonanie podstawowych badań i przygotowanie planu na zabiegi gabinetowe i odpowiednią pielęgnację domową.

leczenie-lysienia

Komfortowa i bezstresowa przestrzeń dla mężczyzn

Do mojego Studia zapraszam również mężczyzn. Cieszy mnie to, że mężczyzna w gabinecie Medycyny Estetycznej przestał być tematem tabu czy powodem do skrępowania i coraz więcej panów sięga po nowoczesne rozwiązania z zakresu Medycyny Estetycznej i Laseroterapii do rozwiązania swoich problemów. Leczenie łysienia różnorodnego pochodzenia, chrapania, usuwanie rozstępów wzrostowych lub po dużej utracie wagi, zamykanie popękanych naczynek krwionośnych, usuwanie blizn (potrądzikowych, powypadkowych), leczenie bruksizmu, nadmiernej potliwości czy usuwanie bruzd i zmarszczek to już od dawna standardy w męskich terapiach gabinetowych! Bezstresowo, bez bólu i dyskomfortu jesteśmy w stanie poprawić w sposób widoczny kondycję włosów i skóry, a także rozwiązać często bardzo krępujące w życiu codziennym problemy.

Oferta

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zabiegową...

Kontakt

...a w razie wątpliwości do bezpośredniego kontaktu...

Rezerwacja

.... Dla ułatwienia wyboru dogodnego terminu wizyty, istnieje możliwość jej rezerwacji online.

Zarezerwuj wizytę już dziś w Renew Studio Dozobaczenia!

Ta strona korzysta z ciasteczek

X