Mezoterapia Igłowa

To nowoczesny i sprawdzony kolagen medyczny, który świetnie radzi sobie z regeneracją skóry twarzy, szyi,dekoltu i innych obszarów ciała. Zawiera ten sam kolagen co naturalnie występujący w naszym ciele! Zabieg mezoterapii z użyciem tropokolagenu opóźnia procesy starzenia się i przyspiesza odzyskanie poprawnej struktury skóry.

Jak wygląda zabieg?

Polega na precyzyjnej iniekcji preparatu za pomocą bardzo cienkiej igły.      Wszystko to dzieję się bez zbędnego bólu i dyskomfortu pozwalając na uzyskanie maksymalnej odbudowy skóry.

Dla kogo?

Zabieg przeznaczony jest dla osób, u których występuje starzenie się skóry, wiotkość, cellulit, zmarszczki, rozstępy, blizny czy utrata jędrności. 

Efekty

  • spłycenie zmarszczek
  • regeneracja skóry
  • redukcja miejscowa nadmiarów tkanki tłuszczowej
  • leczenie blizn i rozstępów
  • redukcja cellulitu

wskazania

● starzenie się skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni
● utrata jędrności skóry związana z wiekiem
● blizny i rozstępy
● zmarszczki związane z wiekiem
● nadmierne napięcie mięśni
● cellulit
● wypadanie włosów

Przeciwskazania

● ciąża
● karmienie piersią
● choroby nowotworowe
● infekcje skóry
● opryszczka
● choroby autoimmunologiczne
● uczulenie na skład preparatu

Zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu można wrócić do czynności życia codziennego. Możliwość wystąpienia zaczerwienienia, obrzęku,
pieczenia, swędzenia lub tkliwości. Wszystkie objawy powinny zniknąć same w ciągu kilkunastu minut po
zabiegu lub maksymalnie 3-7 dni. Zaleca się wykonanie serii 3-5 zabiegów w odstępie 7-14 dni.

 

Mezoterapia z użyciem tego preparatu to tzw. peptydowa terapia charakteryzująca się zdecydowaną poprawą kondycji, jakości i wyglądu skóry nie tylko pod względem estetycznym, ale również i zdrowotnym. Peptydy to bioaktywne aminokwasy, które pozytywnie wpływają na stan skóry. Zabieg wykonywany jest za pomocą mezoterapii czyli z użyciem cienkiej igiełki. Jest zupełnie bezbolesny, a odczuć możemy jedynie delikatny dyskomfort. Preparat podaję w konkretne miejsce na odpowiednią głębokość dzięki czemu zabieg jest tak skuteczny!

Dla kogo?

Zabieg ten przeznaczony jest dla osób, które wymagają czegoś więcej niż tylko tradycyjna mezoterapia! To świetny sposób na rewitalizację skórę, pozbycie się widocznych zmarszczek I głębokiego odżywienia skóry.

Efekty

● poprawa elastyczności, jędrności skóry,
● poprawa kondycji skóry związana z wiekiem, stresem, zmęczeniem,
● redukcja zmarszczek,
● poprawa kolorytu i usuwanie przebarwień.

Kiedy rezultat jest widoczny?

Oczywiście! Zwykle już po pierwszym zabiegu widzimy różnicę w nawilżeniu skóry, redukcji zmarszczek czy polepszeniu kondycji skóry, co daje nam największą satysfakcję! Natomiast dla uzyskania maksymalnej efektywności zaleca się przeprowadzenie serii 3-4 zabiegów z odstępem 3-4 tygodnie. Potem 2-3 zabiegi przypominające na rok.

wskazania

● zmarszczki mimiczne,
● utrata jędrności skóry,
● skóra sucha, odwodniona, wiotka,
● skóra wymagająca intensywnej regeneracji.

Przeciwskazania

● ciąża,
● karmienie piersią,
● choroby autoimmunologiczne,
● uczulenie na skład preparatu,
● cukrzyca,
● aktywna opryszczka,
● infekcje w obrębie obszaru zabiegowego.

Zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu można powrócić do codziennych czynności, ponieważ możliwe wystąpienie lekkiego zaróżowienia i obrzmienia. Objawy mijają w ciągu kilku dni.

 

Mezoterapia z użyciem Hydra Booster to idealne rozwiązanie dla kobiet z cienką, wiotką i odwodnioną skórą. Dzięki zastosowaniu tego preparatu otrzymujemy wielopoziomowe nawilżenie, ujednolicenie kolorytu i redukcję zmarszczek. Jeśli twoja skóra jest szara, zmęczona i brak jej elastyczności to jest to najlepszy sposób na jej odżywienie. Mezoterapia z wypełniaczem w jednym rewitalizuję skórę i daję jej drugie życie!

Zabieg polega na aplikacji preparatu podskórnie za pomocą cienkiej igiełki bądź kaniuli w konkretne miejsce. Podczas samej iniekcji nie odczuwamy bólu, lecz uczucie lekkiego rozpierania skóry preparatem, co jest zupełnie bezbolesne. Dzięki cienkiej igiełce jesteśmy w stanie dotrzeć do głębszych warstw skóry i skutecznie zaaplikować produkt. To działanie w 100% skutecznie i objawia się niesamowitymi efektami.

Dla kogo?

Zabieg przeznaczony dla osób charakteryzujących się suchą skórą, wymagającą długotrwałego i głębokiego nawilżenia, a także osób mających zwiotczałą, potrzebującą ujędrnienia skórę. Zabieg może też być stosowany w okresie letnim, w którym skóra jest często wystawiana na promieniowanie UV.

Efekty

● wielopoziomowe nawilżenie
● ujednolicenie kolorytu i blasku skóry
● redukcja zmarszczek
● odbudowa struktury skóry
● poprawa gęstości skór

wskazania

● wrażliwa, sucha skóra
● zmęczona, pozbawiona blasku cera
● drobne zmarszki
● skóra starzejąca się
● skóra wymagająca nawilżenia i poprawy gęstości
● skóra wiotka

Przeciwskazania

● ciąża
● karmienie piersią
● infekcje wirusowe i bakteryjne skóry
● opryszczka
● choroby autoimmunologiczne
● leki obniżające krzepliwość krwi

Zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu może wystąpić ból, siniaki, obrzęk. Objawy powinny zniknąć 3-6 dni po zabiegu. W dniu zabiegu i kilka dni po nie należy korzystać z sauny, solarium i wystawiać skórę na działanie promieni UV, a także unikać bardzo małych jak i dużych temperatur

 

Kiedy rezultat jest widoczny?

Do uzyskania pełnego efektu zaleca się zastosowanie serii 3 zabiegów w odstępie 1 miesiąca.

Preparat posiada w swoim składzie połączenie multiwitaminowej mezoterapii NCTF HA 135 z stabilizowanym kwasem hialuronowym Fine Lines. Posiada, aż 59 składników aktywnych w tym aminokwasy, witaminy, enzymy, antyoksydanty czy tak ważne minerały! Takie zestawienie składników gwarantuje delikatny i naturalny efekt oraz intensywne odżywienie wraz z regeneracją skóry. A co daje nam efekt liftingu? Oczywiście Artfiller Fine Line, który zawiera 3 formy kwasu hialuronowego! Dzięki temu składnikowi możemy cieszyć się napięciem i ujędrnieniem skóry czy wypełnieniem drobnych niedoskonałości i zmarszczek.

Zabieg ten polega na dokładnej podskórnej aplikacji preparatu za pomocą cienkiej igiełki bądź kaniuli w konkretne miejsca na skórze. Następnie docieramy preparatem na odpowiednią głębokość skóry, gdzie jest swobodnie rozprowadzany. Dzięki temu otrzymujemy najlepszą skuteczność. Jest to zupełnie bezbolesne, możemy odczuć jedynie delikatny dyskomfort związany z rozpieraniem skóry przez preparat.

Dla kogo?

Zabieg ten polecany jest osobom ze skórą dojrzałą, charakteryzującą się utratą gęstości. Zwłaszcza, gdy chcemy uzyskać jednoczesne ujędrnienie skóry wraz z redukcją i wypełnieniem widocznych zmarszczek. W trakcie jednego zabiegu dajemy skórze wszystko co najlepsze i uzyskujemy piękne odżywienie, ujędrnienie i likwidację wszelkich niedoskonałości.

Efekty

● poprawa gęstości skóry
● wygładzanie zmarszczek
● poprawa ujędrnienia skóry
● przywrócenie skórze blasku

wskazania

● sucha, szorstka skóra potrzebująca głębokiego nawilżenia
● skóra zwiotczała wymagająca ujędrnienia
● powierzchniowe zmarszczki
● rozszerzone pory
● nierówności skóry
● uszkodzenia słoneczne
● skóra dojrzała z utratą gęstości

Przeciwskazania

● ciąża
● karmienie piersią
● cukrzyca
● choroby autoimmunologiczne
● choroby nowotworowe
● opryszczka
● stany zapalne w obszarze zabiegu
● leki obniżające krzepnięcie krwi

Zalecenia pozabiegowe

Przez około tydzień po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium i nie wystawiać skóry na działanie promieni UV oraz unikać wysokich i niskich temperatur. Należy stosować specjalny krem gojący zapisany przez lekarza.

 

Kiedy rezultat jest widoczny?

Aby uzyskać długotrwały efekt zalecana jest seria 2-3 zabiegów oraz zabieg przypominający co 6 miesięcy.

Mezoterapia JaluPro to rewitalizacja i odmłodzenie skóry w jednym. Do tego zabiegu stosowany jest wysoko stężony kwas hialuronowy oraz kompleks aminokwasów, które intensywnie regenerują skórę, opóźniają procesy starzenia się i głęboko rewitalizują! Zabieg polecany jest zwłaszcza, gdy skóra traci na elastyczności,jest wiotka i pozbawiona blasku. Wtedy zwłaszcza skóra ma zwiększone zapotrzebowanie na substancje odżywcze i niezbędna jest regeneracja. Jalupro świetnie sobie z tym radzi!

Procedura mezoterapii jest wykonywana przy użyciu bardzo cienkiej igły, którą dostarczamy odpowiedni preparat w głąb skóry. Jest to zupełnie bezbolesne, możliwe jest odczuwanie delikatnego dyskomfortu związanego z rozprowadzenie preparatu wewnątrz skóry.

Dla kogo?

Zabieg idealny jest dla osób, które zauważyły pierwsze objawy starzenia się skóry, widoczne zmarszczki i chcą zminimalizować ich widoczność. To świetny zabieg, by wygładzić wszelkie niedoskonałości, zregenerować i nawilżyć skórę.

Efekty

● odżywienie komórek
● rewitalizacja i poprawa kolorytu skóry
● dogłębne i trwałe nawilżenie
● poprawa elastyczności i gęstości skóry

wskazania

● korekcja średnio głębokich zmarszczek
● leczenie blizn potrądzikowych
● leczenie rozstępów
● skóra z oznakami fotostarzenia i starzenia

Przeciwskazania

● alergia na składniki preparatu
● ciąża
● laktacja
● stany zapalne skóry
● opryszczka

Zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu można przejść do codziennych aktywności. Na skórze można zaobserwować małe uwypuklenia i delikatne zaczerwienienie skóry. Natomiast ustępują po około 2 dniach.

 

Zabieg z użyciem tego preparatu jest nowoczesny i bezpieczny. Terapia nie wywołuje skutków ubocznych ani niepożądanych działań, a sam zabieg jest małoinwazyjny. Atelokolagen LINERASE przyczynia się do wytwarzania nowych fibroblastów. Następuje poprawa jakości i kondycji skóry, a co za tym idzie młodszy wygląd.

Preparat jest aplikowany za pomocą bardzo cienkiej i krótkiej igły na konkretnym obszarze w odstępach 1-3 cm. Czy jest to bolesne? Oczywiście, że nie! Możemy jedynie odczuwać lekki dyskomfort związany z rozprowadzeniem preparatu pod skórą.

Dla kogo?

Przeznaczony jest dla osób, które zauważyły pierwsze objawy starzenia się, utratę elastyczności czy nawilżenia skóry. Ten zabieg pozwala zahamować procesy starzenia się poprzez utrzymanie odpowiedniej ilości kolagenu.

Efekty

● regeneracja skóry
● poprawa sprężystości i elastyczności skóry
● redukcja blizn i rozstępów
● redukcja zmarszczek i poprawa jakości skóry
● biorewitalizacja

wskazania

● leczenie blizn i rozstępów
● zmniejszenie oznak starzenia się skóry
● redukcja zmarszczek
● biorewitalizacja skóry
● poprawa elastyczności i sprężystości skóry

Przeciwskazania

● ciąża
● karmienie piersią
● cukrzyca
● zakażenia i infekcje w okolicach zabiegu
● choroby nowotworowe
● choroby autoimmunologiczne

Zalecenia pozabiegowe

Po wykonaniu zabiegu należy unikać wykonywania peelingów oraz chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym stosując nawilżający filtr UV. Przez około 12 h po zabiegu nie drażnić skóry makijażem. Intensywnie nawilżać i nie opalać miejsca poddanego iniekcji.

 

Kiedy rezultat jest widoczny?

Do całkowitego efektu zalecane są 2-4 zabiegi w odstępie 2 tygodniowym

Mezoterapia igłowa z Neauvia Hydro Deluxe to gwarancja skutecznej i głębokiej rewitalizacji skóry! Jeśli już teraz zauważasz u siebie oznaki starzenia się skóry, jest ona pozbawiona blasku, wiotka z pojawiającymi się zmarszczkami to zdecydowanie czas na ten zabieg. Badania mówią, że kobiety korzystające z mezoterapii igłowej zdecydowanie opóźniają procesy starzenia i na dłużej zatrzymują młody wygląd! Neauvia Hydro Deluxe to wszystko co najlepsze w jednym preparacie. Wysokie stężenie kwasu hialuronowego z dodatkiem hydroksyapatytu wapnia oraz aminokwasów daję najlepszą skuteczność i niesamowite rezultaty odbudowy skóry.

Mezoterapia jest wykonywana za pomocą iniekcji czyli wkłucia cienką igiełką w głębsze warstwy skóry, następnie podaniem odpowiedniej ilości preparatu. Zabieg jest skuteczny, małoinwazyjny i bezbolesny. Możliwe jedynie odczucie delikatnego dyskomfortu związanego z rozprowadzeniem produktu pod skórą przypominającego lekkie rozpieranie

W Jakie Miejsca Podajemy Preparat?

Najczęściej na cały obszar twarzy, szyi i dekoltu. Najbardziej skupiamy się na skórze wokół oczu, ust czy dłoni, gdzie najbardziej jest narażona na utratę elastyczności.

Dla kogo?

Dla każdej osoby, która już teraz zauważa utratę elastyczności skóry, zmarszczki, cienie pod oczami i wszelkie zwiotczenia. Zabieg pomaga także w redukcji blizn, rozstępów czy wypadania włosów.

Efekty

● redukcja i wygładzenie drobnych zmarszczek,
● poprawa elastyczności i jędrności skóry,
● silne odmłodzenie i nawilżenie,
● redukcja zwiotczeń i poprawa napięcia skóry,
● poprawa kolorytu,
● głęboka regeneracja i rozświetlenie,
● redukcja zwiotczeń i poprawa napięcia skóry.

wskazania

● zmarszczki,
● przesuszona i odwodniona skóra twarzy, szyi, dekoltu, dłoni,
● utrata jędrności i gęstości,
● skóra wiotka, matowa i pozbawiona blasku,
● pierwsze objawy starzenie się skóry.

Przeciwskazania

● ciąża i karmienie piersią,
● choroby nowotworowe,
● stany zapalne skóry,
● opryszczka w miejscu zabiegu,
● uczulenie na składnik preparatu,
● nieleczona cukrzyca,
● choroba krzepliwości krwi,
● skłonność do powstawania bliznowców.

Zalecenia pozabiegowe

Skóra po zabiegu może być lekko obrzęknięta, mogą się pojawić delikatne zasinienia, które ustępują po kilku dniach. Należy unikać wszelkich peelingów i nawilżać skórę. Unikajmy nadmiernego promieniowania słonecznego stosując krem z filtrem UV. Bezpośrednio po zabiegu nie podrażniać skóry makijażem.

 

Kiedy rezultat jest widoczny?

Aby osiągnąć maksymalne rezultaty zwykle należy przeprowadzić serię od 3 do 6 zabiegów w odstępach 3 tygodniowych. Następnie dawki podtrzymujące efekt raz na 3 miesiące.

Ta strona korzysta z ciasteczek

X